Jak dlouho trvá prodej praxe

Proces prodeje ordinace je potřeba rozdělit do několika fázi, přičemž některé na sebe vzájemně navazují jiné ne.

Fáze prodeje praxe


Fáze obchodní, do které patří tvorba nabídky, valuace a vyhodnocování zájemců, obvykle trvá méně než 6 měsíců. 


Z vlastních zkušeností víme, že fáze administrativní trvá 3 až 6 měsíců jedná se především o komunikaci s úřady a pojišťovnami. 


Fáze právní, který představuje právní úpravy smluv a domluvu mezi smluvními stranami do 2 měsíců. 

Doporučení


Doporučujeme začít s prodejem 12 měsíců před termínem realizace prodeje, abychom měli dostatek času pro všechny fáze procesu a nedocházelo pak časové tísni, která může mít za následek prodej za nižší cenu nebo jakékoliv administrativní komplikace. 

Pokud hledáte důvěryhodného partnera, který Vám pomůže s prodejem Vaší ordinace za tržní cenu, nechcete ztrácet čas hledáním zájemce, dohadováním se a zároveň nic platit předem jsme tady pro Vás.

5 % z prodejní ceny

(Naše provize z realizované ceny po úspěšném prodeji a obdržení prodejní ceny včetně DPH a ocenění ordinace. )

Reference

"Líbí se mi, že jsem si mezi zájemci o koupi mohla vybírat, potkávala jsem jenom ty relevantní, které bych jinak snad nepotkala. Taky se mi líbí jejich přímé jednání a nasazení."

MUDr. Alice Čečilová

"Nabízela jsem přes prodej-ambulance.cz svojí ordinaci. Celý čas jsem měla pocit, že jsou v tom se mnou. Konzultace a znalost prostředí. Nemám, co bych jim vytkla."

MUDr. Radka Vorlíčková

"Oceňuji vstřícnost, serióznost a lidský přístup bez zbytečného papírování. Dokáží prodávající propojit s ověřenými zájemci."


MUDr. Jarmila Janovská