O nás

Salubritas pomáhá profesionálům v oboru zdraví, podnikat bez starostí, poskytováním vysoce specializovaných služeb.

Naším cílem je proces prodeje nebo nákupu co nejvíce ulehčit, zefektivnit a poskytovat podpůrné služby, které provoz zdravotnického zařízení zjednoduší.


Filip Firkal, MBA

V marketingu se pohybuji již od roku 2011, kdy jsem začínal na contentovém oddělení ve společnosti B2M.cz. známou svou službou E-poptávka.

V online lékárně Pilulka jsem na pozici marketing manažer byl odpovědným primárně za marketingovou automatizaci a reporting.

Svou zaměstnaneckou kariéru jsem ukončil jako Head of Growth v B2B společnosti Realpad, kde jsem se podílel na tvorbě a naplnění růstového plánu tohoto progresivního startupu. Mimo jiné to znamenalo marketingovou podporu mezinárodní expanze na 21 evropských trhů.

Mgr. Pavol Mlej

V oboru advokacie působím od roku 2007. V průběhu praxe jsem získal bohaté zkušenosti z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří, které uplatňuji při své další praxi. Osobně vždy volím řešení, které je pro klienta nejlepší z právního hlediska a současně je efektivní z hlediska nákladů. Stejně postupuji i u fakturací za právní služby, kdy klient předem ví, jaká bude výsledná cena za právní služby.

  • - Advokátní zkouška 2011
  • - Člen České advokátní komory 2011
  • - Člen Slovenské advokátní komory 2012

Mgr. Tibor Rehák

Účetní služby poskytuji od roku 2008.

Samozřejmostí je komplexní vedení účetních služeb jednoduchého nebo podvojného účetnictví, personálního a mzdového účetnictví, zpracování DPH, kontrolních a souhrnných hlášení ke DPH, daně z motorových vozidel, podání přehledů pro OSSZ a zdravotní pojišťovny.

Poradenství v oblasti podnikání, zakládání nebo změny živností či obchodních společností, daňové optimalizace, personálního a mzdového poradenství je automatickou součástí výše uvedených činností, které patří do našeho portfolia.

Ing. Ivan Maštalíř

V systému úhrad zdravotní péče a smluvní politiky se pohybuji téměř 20 let, přičemž jako poradce pro poskytovatele zdravotních služeb působím od roku 2016.

Pomáhám šetřit čas a nervy při jednání se zdravotními pojišťovnami a samozřejmě i s nastavením vyšších úhrad za poskytnutou zdravotní péči.

Můžete se na mě kdykoliv obrátit - ať už se jedná o kontrolu konečného vyúčtování nebo regulační srážky a tvorbu případné reklamace, interpretace a kontrola úhradových dodatků, audit vykazování zdravotní péče nebo prostě pomoc při jednání se zdravotní pojišťovnou.Reference

Spokojenost s asistencí při předání mé praxe.


MUDr. Naděžda Pindurová

Prodal jsem svou ordinaci přes tuto agenturu a jsem spokojen.

MUDr. Tomáš Skalský

Oceňuji vstřícnost, serióznost a lidský přístup bez zbytečného papírování. Dokáží prodávající propojit s ověřenými zájemci.

MUDr. Jarmila Janovská