Reference

" Přes Prodej ambulance jsem získala ideální ordinaci, kterou bych jinak zřejmě nenašla. Mají lidský přístup a vědí, co dělají. Využiji jejich služeb znovu."

MUDr. Monika Koubová


"Víc než rok spolupracuji s PA na získání mé malé kliniky. Zajistil její nalezení, financování i mediaci. Vše šlo hladce a to i v době covidové. Jedno velké děkuji."

Leona Deutschelová

"Prodal jsem svou ordinaci přes tuto agenturu a jsem spokojen."

MUDr. Tomáš Skalský

"Agentura Prodej ambulance zprostředkovala prodej mojí ordinace velice promptně, přepojila mě pouze s relevantními zájemci. Žádné poplatky dopředu ani neúměrné vázanosti. Jsem spokojená a ráda, že budou mí dosavadní pacienti v dobrých rukou."

MUDr. Jana Diblíková

"Přes agenturu PA jsem našel svoji ordinaci, kterou bych jinak nesehnal nebo by to zabralo strašně moc času a běhání. Rychle, věcně, spolehlivě. Určitě budu s PA spolupracovat i v budoucnu."

MUDr. Pavel Ditl

"Nabízela jsem přes prodej-ambulance.cz svojí ordinaci. Celý čas jsem měla pocit, že jsou v tom se mnou. Konzultace a znalost prostředí. Nemám, co bych jim vytkla."

MUDr. Radka Vorlíčková

"Líbí se mi, že jsem si mezi zájemci o koupi mohla vybírat, potkávala jsem jenom ty relevantní, které bych jinak snad nepotkala. Taky se mi líbí jejich přímé jednání a nasazení."

MUDr. Alice Čečilová

"Spokojenost s asistencí při předání mé praxe."

MUDr. Naděžda Pindurová

"Oceňuji vstřícnost, serióznost a lidský přístup bez zbytečného papírování. Dokáží prodávající propojit s ověřenými zájemci."

MUDr. Jarmila Janovská