Proč si neprodávat praxi sami?


Důvodu je celá řada, ale abychom to zjednodušili na několika hlavních faktorů to je neznalost trhu (nabídka, poptávka), špatné stanovení prodejní ceny, anonymita prodávajícího nebo úspora času.


Cena a anonymita


Špatně stanovená cena ať již směrem nahoru, nebo spíš dolů pod tržní ceny. V prvním případě to odradí zájemce a prodlouží to proces prodeje v tom druhém zase dojde k realizaci pod trhovým potenciálem, a tedy praxe je prodaná pod možnosti trhu. Někdy není vhodné, aby zájemci na trhu věděli, kdo nabízí praxi, protože osobní vazby mohou snížit prodejní cenu.


Náročnost a ztráta času


Dalším a rozhodně ne posledním důvodem je pracnost celého procesu hledání, komunikace, ověřování a jednání se samotnými zájemci, které bez předešlých zkušeností může skončit ve slepé uličce (ztrátou času jednání se zájemci), ale k samotným prodeji již z výše zmíněných důvodů nemusí dojít.


Pokud hledáte důvěryhodného partnera, který Vám pomůže s prodejem Vaší ordinace za tržní cenu, nechcete ztrácet čas hledáním zájemce, dohadováním se a zároveň nic platit předem jsme tady pro Vás.

5 % z prodejní ceny

(Naše provize z realizované ceny po úspěšném prodeji a obdržení prodejní ceny včetně DPH a ocenění ordinace. )

Reference

"Líbí se mi, že jsem si mezi zájemci o koupi mohla vybírat, potkávala jsem jenom ty relevantní, které bych jinak snad nepotkala. Taky se mi líbí jejich přímé jednání a nasazení."

MUDr. Alice Čečilová

"Nabízela jsem přes prodej-ambulance.cz svojí ordinaci. Celý čas jsem měla pocit, že jsou v tom se mnou. Konzultace a znalost prostředí. Nemám, co bych jim vytkla."

MUDr. Radka Vorlíčková

"Oceňuji vstřícnost, serióznost a lidský přístup bez zbytečného papírování. Dokáží prodávající propojit s ověřenými zájemci."


MUDr. Jarmila Janovská