Jak stanovit cenu praxe?


U nás bereme v potaz hlavně tři modely ocenění, které jsou v podmínkách našeho zdravotnictví zažitý a, se kterými se tradičně pracuje.

Představa


Když se zeptáte lékaře, podle čeho by stanovil cenu praxe většina Vám odpoví buď dle počtu kapitantů (1 000 Kč za kus), nebo dle ročního obratu. Nezdá se Vám, že tento narativ slyšíme již posledních 10 let a přitom to vůbec nemusí vypovídat o reálné profitabilitě praxe a zohledňovat inflaci, která v čase nastala?

Realita


Realitou v dnešním světě je situace na konkrétním trhu (lokalita, odbornost), poptávka a profitabilita, která určuje následně návratnost investice.


Pokud hledáte důvěryhodného partnera, který Vám pomůže s prodejem Vaší ordinace za tržní cenu, nechcete ztrácet čas hledáním zájemce, dohadováním se a zároveň nic platit předem jsme tady pro Vás.

5 % z prodejní ceny

(Naše provize z realizované ceny po úspěšném prodeji a obdržení prodejní ceny včetně DPH a ocenění ordinace. )

Reference

"Líbí se mi, že jsem si mezi zájemci o koupi mohla vybírat, potkávala jsem jenom ty relevantní, které bych jinak snad nepotkala. Taky se mi líbí jejich přímé jednání a nasazení."

MUDr. Alice Čečilová

"Nabízela jsem přes prodej-ambulance.cz svojí ordinaci. Celý čas jsem měla pocit, že jsou v tom se mnou. Konzultace a znalost prostředí. Nemám, co bych jim vytkla."

MUDr. Radka Vorlíčková

"Oceňuji vstřícnost, serióznost a lidský přístup bez zbytečného papírování. Dokáží prodávající propojit s ověřenými zájemci."


MUDr. Jarmila Janovská